środa, 25 maja 2016

Podkład idealny Make Up Atelier Paris

Make Up Atelier Paris dołączył do kolekcji moich podkładów. Jestem oczarowana jakością jaką sobą prezentuje. To profesjonalna marka cechująca się doskonałą jakością produktów.  Podkład odpowiedni jest do każdego rodzaju cery, posiada jedwabiście delikatną konsystencje, przez co łatwo się go rozprowadza. Doskonale kryje niedoskonałości cery oraz przebarwienia.  Jest bardzo trwały, utrzymuje się na skórze przez wiele godzin.Jest bardzo lekki dzięki czemu cera wygląda naturalnie i świeżo. Podkład jest wodoodporny i bardzo trwały. Świetnie sprawdzi się zarówno do makijażu dziennego jak i okazjonalnego np. śluby, wesela itp. Mimo swojego efektownego krycia i matu nie tworzy efektu maski oraz nie podkreśla suchych skórek. Podkład posiada bardzo szeroką gamę kolorystyczną, mój wybór padł na 1NB i 3NB, doskonała opcja aby móc je ze sobą mieszać i mamy kolor pośredni. 


Opakowanie:
Bardzo lekka plastikowa buteleczka - duży plus ponieważ nie obciąża zbytnio kufra z kosmetykami.

Konsystencja:
Troszkę leista, mimo to doskonale mi się pracuję z tym podkładem. Możemy bez problemu dokładać kolejne warstwy podkładu a przy tym nie tworzymy efektu maski. 

Krycie:
Bardzo ładnie prezentuje się na cerze, nie tworzy ciężkiej maski, krycie możemy stopniować od średniego po mocne. Ponadto podkład jest bardzo miły dla twarzy, lekki, niewyczuwalny.

Podkład jest idealnym produktem na wielkie wyjścia. Jestem zachwycona jaki efekt można nim osiągnąć. Polecam aplikację tego podkładu za pomocą zwilżonego beauty blendera. Cudowanie wygląda na twarzy, tak świeżo i naturalnie. Teraz to mój faworyt wśród podkładów.

Link do sklepu gdzie możecie kupić ten podkład:
https://www.ladymakeup.pl/sklep/make-up-atelier-paris-fluid-wodoodporny.html
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz i obserwację.
Make Up My Passion